Referencie.

Ľubica Kányaová napsal(a) recenzi na Rescue. Ján Havlík - Hvězdičky (5)

2 hod ·

Som veľmi spokojná,majú nielen veľmi profesionálny prístup pacientom ale aj veľmi ľudský,sama to vidím na mojom manželovi.i on sa veľmi teší na každú návštevu a jeho stav sa dokonca veľmi zlepšil,sú ochotný pri zhoršení stavu prísť v každú nočnú hodinu,odporúčam všetkým.dakujem im  za všetko.

Miroslava Hodásová Perfektna a profesionalna sluzba, preplaca poistovna, velmi nam rodine pomohli, ked otec zomieral na rakovinu. Velka vdaka za pomoc v situacii, kedy prichadzte o cloveka a neviete pomoct, pridu pomozu profesionalne aj ludsky.

So službami Rescue sme veľmi spokojní - ja aj manžel - sú spoľahliví, na čom sa dohodneme, to platí, čo sľúbia, vždy dodržia, kým som v práci, viem, že manžel je v dobrých rukách po odbornej aj ľudskej stránke, naozaj sa snažia pomôcť (aj nad rámec dohody), ich služby odporúčam všetkým, ktorí potrebujú pomôcť v ťažkej/zložitej životnej situácii, veľmi pekne im za všetko ďakujem Filová.

Zdenka Rečová Červeňáková Môžem odporúčať.Pomohla mi,keď som mala ťažko choreho otca.

Edita Mareckova Sama som klientkou firmy RESCUE, pricom p. Havlik je moj fyzioterapeut ..... som velmi spokojna ...... DOPORUCUJEM